افزونه سئو قوی و سریع وردپرس Smart Crawl

افزونه سئو قوی و سریع وردپرس Smart Crawl

5 / 0
[ 0 رای ]

افزونه وردپرسی smart crawl یکی از نو ظهورترین افزونه های کارامد وردپرس است که در رابطه با سئو توانسته جایگاه خوبی پیدا کند.سایت شما با این افزونه بهبود خواهد یافت و در موتور های جستجوگر خواهد درخشید.طراحان وب و صاحبان سایت باید به سئو توجه ویژه ای داشته باشند.با استفاده از این افزونه و تلاس شما سایت شما در موتور های جستجوگر افزایش چشمگیری خواهد داشد.

همانطور که می دانید گوگل بطور پی در پی خزنده یا Crawl خود را به سایت شما ارسال میکند تا بررسی کند چه چیز های جدید به سایت شما افزوده است و یا اینکه کدام مطالب شما بروزرسانی شده است ، همه ی این کار ها با خزنده گوگل انجام می شود. وظیفه Smart Crawl این است که این پروسه را سریع تر می سازد. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتر این افزونه جذاب خواهیم پرداخت.

افزونه خزنده هوشمند Smart Crawl یکی از بهترین افزونه ها در زمینه سئو است. این افزونه باعث بهبود سئو سایت شما می شود و درصدی از موفقیت شما را در زمینه تجارت الکترونیک شما تثبیت می کند. سئو یکی از مهمترین نکته هایی است که طراحان قالب وردپرس و صاحبان سایت ها باید به آن توجه داشته باشند. این افزونه باعث افزایش چشمگیر سئو سایت خواهد شد و با تلاش شما حتماٌ در موتور های جستجو پیشرفت خواهیم یافت.

 

 

افزونه خزنده هوشمند Smart Crawl

وظیفه افزونه خزنده هوشمند Smart Crawl این است که  مطالب و محتوای شما بسیار سریع در موتور های جستجو ایندکس شوند و آنها شما را پیدا کنند. در نتیجه شما یک قدم جلوتر هستید. کافی است این افزونه را نصب کرده و تنظیمات آن را که سریع است انجام دهید و آن را به حال خودش بگذارید! این افزونه سازگاری خوبی با قالب وردپرس و افزونه وردپرس دارد و جای نگرانی ندارد.

 

افزونه خزنده هوشمند Smart Crawl با روش های  زیر باعث افزایش سرعت ایندکس محتوای شما می شود :

  • Xml یا همان نقشه سایت

در واقع به موتور جستجو با زبان خودش میگوید که بیاید و سایت شما را شناسایی کند !

  • استفاده از ابزار وبسایت قدرتمند MOZدر زمینه سئو

وبسایت MOZ رهبر سئوکاران جهان است و بهترین انتخاب است.

  • متا و عنوان ها

این ویژگی را می توانید کاملاً سفارشی سازی کنید.

  • لینک های اتوماتیک

کلمات کلیدی مورد نظر شما بطور خودکار لینک گذاری می شوند.

 

افزونه خزنده گوگل برای وردپرس

هر بروزرسانی که انجام دهید با ویژگی های جالب این افزونه به سرعت توسط موتور های جستجو مثل گوگل و بینگ ایندکس می شود و نقشه سایت شما نیز بهبود می یابد. ما این افزونه را به همه کاربران وردپرس کار پیشنهاد می کنیم و فقط کافی است آن را در کنار دیگر افزونه های خود داشته باشید تا تاثیر آن را کم کم و با تلاش روی محتوای خود ببینید. توجه داشته باشید که گوگل می گوید محتوا پادشاه است ! هر چه می توانید روی محتوای خود کار کنید.

افزونه سئو گوگل برای وردپرس(خزنده)

بروزرسانی های سایت شما توسط این افزونه بسرعت در موتور های جستجوگر ثبت خواهند شد.با تلاش خود برروی محتوای سایت و داشتن این افزونه خواهید توانست سایتی قوی در زمینه سئو داشته باشید.شعار گوگل این است که محتوای شما پادشاه سایت است,پس در زمینه محتوای سایت کار کنید.

 

 

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برای انتشار مطالب رایگان بیشتر,با کلیک روی G+1 ما

را در گوگل محبوب کنید